Dash, EOS, Bitcoin Cash Price Analysis: 13 lipca Jibin Mathew George

Byłoby nieścisłe sugerować, że wbrew powszechnym oczekiwaniom, wszystkie altcoiny przeciwstawiały się trendowi zauważania zysków, podczas gdy Bitcoin walczył o to na wykresach. Nie wszystkie altcoiny. Podczas gdy tacy jak Tezos i Chainlink skorzystali z okazji, aby docenić, ruchy innych, takich jak Bitcoin Cash, Dash i EOS były bardziej zgodne z własną ceną i wynikami Bitcoina.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, jeden z bardziej popularnych widelców Bitcoin Era, od kilku miesięcy walczy o zanotowanie jakiegokolwiek wzrostu notowań na wykresach. Tak było w czasie pisania, jak również po tym jak Bitcoin’s wrócił do wzrostu o prawie 9%, BCH od tego czasu zdeprecjonował się o ponad 2%.

Co ciekawe, choć byłoby to pesymistyczne, to jednak wskaźniki BCH nie podzielały tego odczucia. Podczas gdy wstęgi Bollingera były nadal bardzo zróżnicowane, co sugerowało pewną zmienność rynku, Chaikin Money Flow utrzymywał się na poziomie 0,10, co sugeruje, że napływ kapitału nadal przekraczał odpływy kapitału.

Podczas gdy rozwój łańcucha blokowego dla Bitcoin Cash’a był trudny do osiągnięcia, widełki monety zrobiły fale ostatnio po tym, jak ujawniono, że największy stabilny pieniądz na świecie, Tether [USDT] jest obecnie w obiegu w sieci Bitcoin Cash.

EOS

EOS, niegdyś popularna podpora w pierwszej dziesiątce rynku kryptokurrency, już nie istnieje. W rzeczywistości, w ciągu ostatnich kilku miesięcy, spadająca wartość monety zepchnęła ją na 14 pozycję na wykresach CoinMarketCap. Od momentu oporu, jaki napotkała pod koniec kwietnia, EOS nadal spadał na wykresach. Podczas gdy wzrost Bitcoin’a na szóstej pozycji przesunął cenę EOS o ponad 11%, nastąpiła niewielka korekta, a EOS zdecydował się raczej skonsolidować i utrzymać się na stałym poziomie niż odnotowywać wyższe zyski.

Wskaźniki rynkowe monety podkreśliły taką konsolidację. Podczas gdy Parabolic SAR nadal wspierał hossę na rynku, Relative Strength Index nadal pośredniczył między strefami wyprzedaży i wykupu na wykresie.

Podobnie jak w przypadku Bitcoin Cash, nie było zbyt wielu wydarzeń, o których można by mówić w przypadku EOS. Jednak nastroje społeczne, które pojawiły się dopiero po wejściu w życie COVID-19, są niepokojące, zwłaszcza, że według ostatniego raportu, EOS zaobserwował exodus dewelopera po wejściu w życie COVID-19.

DASH

Dash, jedna z najważniejszych monet na rynku poświęconych prywatności, w ciągu ostatnich kilku miesięcy stale traciła swój udział w rynku. Podczas gdy Dash spadł na 25. miejsce na listach przebojów, inny konkurent, Monero, w momencie pisania, zajmował 15. pozycję. Podobnie jak EOS, również DASH znajduje się w trendzie spadkowym od czasu, gdy w ostatnim tygodniu kwietnia osiągnął poziom oporu. Podobnie jak BCH i EOS, również DASH znalazł się w gorszej sytuacji na listach przebojów po wzroście o ponad 8% w dniu 6 lipca.

Kryptońskie wskaźniki rynkowe dawały różne sygnały. Linia MACD znacznie przewyższała linię Signal i implikowała byczałość, histogramy Awesome Oscillator pokazywały minimalny rozmach na rynku DASH.